czwartek, 17 czerwca 2021 19:20

Dzisiaj technologicznie o oponach

Redakcja Radia Uniwersytet rozpoczyna współpracę z firmą InMoto Sp. z o.o. Dzięki temu w naszych audycjach technologicznych, oprócz wielkich silników, podświetlnych prędkości i nowych rewolucyjnych paliw, dowiecie się o tym co na bezpieczeństwo jazdy ma nie byle jaki wpływ. Oczywiście chodzi o opony. Weźmiemy pod lupę ogumienie różnych firm, przeanalizujemy parametry i właściwości. Słuchajcie nas i dowiedzcie się jeszcze więcej. Poniżej znajdziecie info o firmie 24opony.pl

24opony to portal należący do lokalnej, bydgoskiej firmy InMoto Sp. z o.o. Od 2010 roku zajmuje się sprzedażą internetową opon samochodowych.
Firmą zarządzają profesjonaliści związani z branżą od wielu lat. Dzięki bogatemu doświadczeniu wiedzą, jak ważny jest dobór właściwych opon zapewniających przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort jazdy, szczególnie w sezonie zimowym. W 24opony znajdują się opony klasy premium producentów takich jak Continental, Goodyear czy Bridgestone. Poszukując tanich opon samochodowych, warto zwrócić uwagę na renomowanych producentów klasy średniej (takich jak Hankook czy Kleber oraz ekonomicznej Barum i Viking). A to tylko mały ułamek oferty.
Bogaty asortyment 24opony obejmuje opony zimowe, letnie i całoroczne ponad 150 marek na każdą kieszeń. Sklep internetowy 24opony oferuje ogumienie do niemal wszystkich popularnych typów samochodów. Znajdują się tu opony do samochodów osobowych, wysokiej klasy SUV-ów i aut z napędem 4×4, terenówek i pojazdów dostawczych. W 24opony nie zapomniano również o miłośnikach jednośladów, stawiając na bogatą ofertę opon motocyklowych.
Mając świadomość, jak ważna jest wiedza podczas codziennej jazdy, 24opony dzieli się swoim doświadczeniem w dziale poradnikowo-newsowym.
To tutaj znajdują się aktualności z oponiarskiego świata, testy opon oraz poradniki poruszające najważniejsze
zagadnienia dotyczące pojazdu. Poszukując właściwych i tanich opon do swojego pojazdu, warto postawić na lokalnego przedsiębiorcę z doświadczeniem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.