czwartek, 05 grudnia 2019 11:58

Nostalgiczny powrót do hitów naszego dzieciństwa

W dzisiejszej „Fabryce Dźwięku” po raz kolejny zaprezentujemy Wam piosenki, które po latach są uznawane za kultowe. Tym razem audycja będzie o tyle wyjątkowa, że skupimy się na dość młodych utworach. Dla wielu osób urodzonych pod koniec lat 90. są to z pewnością hity znane z dzieciństwa. Wspomnimy między innymi o największym hicie zespołu Sunrise Avenue, który wczoraj ogłosił zakończenie działalności. Opowiemy także o tym co tak naprawdę dzieje się w niezwykle mrocznym teledysku do piosenki „Bring me to life” i dlaczego zespół t.A.T.u budził wiele kontrowersji w Rosji. To wszystko i wiele więcej od godziny 19:00.

Dwie godziny wcześniej – o 17:00 – ruszamy oczywiście z audycją „Na Fali”, w której przedstawimy biografie osób, które obchodzą dziś imieniny czy też zaprezentujemy najciekawsze wydarzenia, które wkrótce będą miały miejsce w Bydgoszczy.

Zapraszają Michał Niklas i Jakub Dzikowski.