Wtorkowy wieczór w Radio Uniwersytet jak zwykle upłynie przy dźwiękach elektroniki. O godzinie 20:00 w naszym radiu usłyszycie kolejny podcast od In/Out.

Dante Deets to członek ekipy Audiobar. Miłośnik winyli i starej szkoły grania. Dla niektórych, winyl to tylko kawałek wytłoczonego polichlorku. Dla niego coś więcej. W dobry nastrój wprowadzają go trzaski z igły oraz ciepły dźwięk płyty. Jego znak rozpoznawczy to przepełniony płytami kejs i pozytywne nastawienie. Ambitny samouk, który chce pokazać, że w jego setach technika jak i muzyka są jednakowo ważne. Jego styl muzyczny trudno tu określić oraz gdzieś zaszufladkować. Jedno jest pewne – wszystko ociera się gdzieś o odmiany house. W setach lubi zaskakiwać nie tylko publikę ale także i samego siebie. Woli wybierać nowe, trudniejsze drogi niż iść na skróty. Jak sam o sobie mówi – stawia na jakość, nie na ilość.

Enjoy!