poniedziałek, 06 maja 2019 23:18

Zakład zakończony!

Choć z dużym opóźnieniem, to spełniłem warunki zakładu z Michałem, który ustaliliśmy podczas jednej ze środowych audycji „Na Fali”. Tym samym jedna ze zbiórek charytatywnych otrzymała ode mnie 20 złotych.

Zaskoczonych informacją warto zapoznać z całym kontekstem sytuacji. Mianowicie podczas jednej ze środowych audycji „Na Fali” wraz z Michałem poruszyliśmy temat freestyle’u jako części kultury hip-hopowej. Z racji faktu, iż „Bełdzik” (pseudonim artystyczny)

czasami występuje na bitwach, otrzymał on ode mnie zadanie, polegające na „nawijaniu” pod konkretny temat przez 90 sekund, nie używając wulgaryzmów i inwektyw, które kosztowałyby go wpłatą 5 złotych (za każdy przypadek złamania zasady) na cel charytatywny.

Skoro to ja się ujawniam, można wnioskować, że Michał należycie wykonał zadanie. Tym samym musiałem spełnić swój obowiązek, wpłacając 20 złotych na dowolny cel charytatywny. Na dowód spełnienie swojego obowiązku załączam screena z dokonanego przelewu.

Jeśli zaintrygowała was cała akcja, zapraszamy co środę na godzinę 17:00 do Radia Uniwersytet. Myślę, że jeszcze nie raz zaskoczymy słuchaczy.

Pozdrawiam, Patryk 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.