poniedziałek, 13 listopada 2017 18:54

Spotkanie Cloud & Datacenter User Group Bydgoszcz

Pierwsze spotkanie bydgoskiej grupy miłośników cloud i rozwiązań datacenter odbędzie się już jutro. Jeżeli żadne chochliki techniczne nie pokrzyżują nam planów przeprowadzimy transmisję (audio) na żywo ze spotkania. Słuchajcie nas!

Plan spotkania:

  • 18:00 – 18:05 – 'Co my tu robimy?’ – powitanie wygłosi Sebastian Grugiel,
  • 18:10 – 18:55 – prelekcja 'VMWare cloud on AWS’ – Piotr Jabłoński,
  • 19:05 – 19:50 – prelekcja 'Jak zostać architektem od chmury, czyli kilka słów o certyfikacji w AWS i nie tylko’ – Paweł Piotrowski.

Prelegenci:

Piotr Jabłoński – odpowiedzialny za wsparcie techniczne rozwiązań wirtualizacji w Polsce i w Europie Centralnej w firmie VMware. Specjalizacja w NSX. Fan SDN, Data Center oraz rozwiązań chmurowych. Kontrybutor do funkcjonalności w rozwiązaniach Unified MPLS, Adaptive Code Modulation, Autonomic Networking. Prelegent i twórca warsztatów na konferencjach m.in. VMworld, Cisco Live, Cisco Forum, PLNOG, Infraxstructure. Posiada certyfikacje CCDE 2012::7, CCIE Service Provider, Routing and Switching #19476, VCP-NV oraz oficjalnego instruktora CCSI#35041. Organizator spotkań Cloud Infra User Group.

Piotr wygłosi prelekcję na temat „VMware Cloud on AWS” –  Przedstawienie modelu VMC on AWS z uwzględnieniem topologii oraz mechanizmów ukrytych przed użytkownikiem. Co umożliwia NSX w tym rozwiązaniu? Jak korzystać z natywnych usług AWS? Czym się to różni od innych modeli hybrydowych? Wymagania, obecne i przyszłe możliwości. Dzięki tej sesji poznasz lepiej jeden z najbardziej gorących tematów tej jesieni!

Paweł Piotrowski – architekt rozwiązań sieciowych i bezpieczeństwa w firmie Monolit IT. W tematach chmurowych współpracuje z Chmurowisko.pl, gdzie między innymi współprowadzi szkolenie AWS: From Zero To Hero. Certyfikowany AWS Solutions Architect

Paweł wykłosi wykład pt. „Jak zostać architektem od chmury, czyli kilka słów o certyfikacji w AWS i nie tylko” – Jeżeli interesujesz się tematem chmury publicznej i chcesz się rozwijać w tym kierunku, certyfikacja jest czymś, o czym warto pomyśleć. Układa wiedzę w głowie i daje sygnał potencjalnemu pracodawcy, że nie jesteś całkowitym nowicjuszem.Podczas tej sesji dowiesz się jakie masz możliwości certyfikacji w AWS i u innych dostawców usług chmurowych, oraz jak podejść do nauki, żeby zakończyła się sukcesem.

https://www.meetup.com/pl-PL/Cloud-Datacenter-User-Group-Bydgoszcz/events/242933261/

https://www.facebook.com/groups/CloudDatacenterUserGroupBydgoszcz/

Nagrania

„Co my tu robimy?” – powitanie  Sebastiana Grugiela

„VMWare cloud on AWS” – Piotr Jabłoński

One thought on “Spotkanie Cloud & Datacenter User Group Bydgoszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.